CLASAMENT FINAL

1

ALPINSPORT

Sfintu Gheorghe

32:52:00

2

FORREST GUMP

Miercurea Ciuc

33:41:00

3

IRON TEAM

Sfintu Gheorghe

37:28:00

4

MUDURLUGU

Sfintu Gheorghe

38:16:00

5

ECO TELECOM

Miercurea Ciuc

42:15:00

6

AVENTURIERII RALC

Miercurea Ciuc

42:28:00

7

SANDS ADVERTISING

Targu Mures

44:39:00

8

GRIND

Zarnesti

45:08:00

9

HUSKI

Brasov

45:14:00

10

TURBIONII

Bucuresti

52:29:00

11

TARKANY

Miercurea Ciuc

53:21:00

12

ECHIPA DE SCHI

Bucuresti

53:36:00

13

4 DANI

Brasov

54:42:00

14

ROOKIES

Sfintu Gheorghe

56:01:00

15

MAD SNAIL

Baia Mare

58:12:00

16

PHOENIX TEAM

Bucuresti

58:33:00


CP 1

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

3

-

Vitamina C

-

abandon

19

1

Tárkány

7:55

 

21

1

Aventurierii RALC

7:55

 

20

3

Forrest Gump

8:03

 

22

4

DEAD MEAT

8:06

 

13

5

GRIND

8:18

 

15

6

Müdürlügü

8:19

 

30

7

Sands Advertising

8:22

 

31

8

OVERSIZE

8:36

 

33

9

Alpinsport

8:37

 

28

10

ROOKIES

8:38

 

1

11

BLUBLUK

8:39

 

32

12

Easy Way

8:40

 

7

13

Echipa de Schi

8:42

 

26

14

Hoby

8:55

 

8

15

HUSKI

8:57

 

4

16

Phonix Team

8:58

 

34

17

Expresu de Cindrel

9:00

 

14

18

E-Z walker

9:01

 

23

18

MAD SNAIL

9:01

 

17

20

Iron Majdnem

9:02

 

35

20

IRON TEAM

9:02

 

36

22

BETON

9:06

 

9

23

4 DANI

9:18

 

16

24

Eco Telecom

9:23

 

2

25

Turbionii

9:29

 

11

26

Mitici de frunce

9:30

 

18

27

ASCENT

9:36

 

10

28

Timisoara Internet

9:38

 

27

29

Shtrumphy

9:58

 

25

30

XXX

10:11

 

24

31

Troterii

10:21

 

6

32

The bald eagles

10:36

 

5

33

Extrém Góbék

10:39

 

12

34

Chiwawa

10:40

 

29

34

The change agents

10:40

 


CP 2

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

17

-

Iron Majdnem

-

abandon

20

01

Forrest Gump

9:45

 

21

02

Aventurierii RALC

9:46

 

13

03

GRIND

9:53

 

33

04

Alpinsport

10:07

 

15

05

Müdürlügü

10:10

 

19

06

Tárkány

10:13

 

22

07

DEAD MEAT

10:27

 

30

08

Sands Advertising

10:28

 

28

09

ROOKIES

10:31

 

35

10

IRON TEAM

10:39

 

07

11

Echipa de Schi

10:42

 

08

12

HUSKI

10:44

 

31

13

OVERSIZE

10:49

 

34

14

Expresu de Cindrel

10:50

 

04

15

Phonix Team

10:55

 

23

16

MAD SNAIL

11:00

 

01

17

BLUBLUK

11:23

 

16

18

Eco Telecom

11:28

 

36

19

BETON

11:33

 

02

20

Turbionii

11:44

 

09

21

4 DANI

11:45

 

26

22

Hoby

11:54

 

18

23

ASCENT

11:56

 

14

24

E-Z walker

12:30

 

10

25

Timisoara Internet

12:32

 

32

26

Easy Way

12:54

 

27

27

Shtrumphy

13:13

 

25

28

XXX

13:14

 

05

29

Extrém Góbék

13:31

 

11

30

Mitici de frunce

13:32

 

24

31

Troterii

13:13

 

12

32

Chiwawa

13:44

 

29

33

The change agents

14:04

 

06

34

The bald eagles

15:47

 


CP 3

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii
Érkezési sorrend
Arrival order

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Indulás
Departure time

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

20

1

Forrest Gump

10:29

12:00

1:31

21

2

Aventurierii RALC

10:30

12:16

1:46

13

3

GRIND

10:37

12:01

1:24

33

4

Alpinsport

10:45

12:16

1:31

15

5

Müdürlügü

10:52

12:20

1:28

19

6

Tárkány

11:03

12:45

1:42

22

7

DEAD MEAT

11:14

-

-

28

8

ROOKIES

11:19

13:10

1:51

30

9

Sands Advertising

11:20

13:02

1:42

35

10

IRON TEAM

11:25

13:06

1:41

08

11

HUSKI

11:30

13:01

1:31

07

12

Echipa de Schi

11:35

13:28

1:53

31

13

OVERSIZE

11:40

13:30

1:50

11

13

Mitici de frunce

11:40

17:50

6:10

34

15

Expresu de Cindrel

11:45

13:46

2:01

23

16

MAD SNAIL

11:48

13:48

2:00

04

17

Phonix Team

11:55

13:58

2:03

16

18

Eco Telecom

12:13

14:02

1:49

36

19

BETON

12:20

14:14

1:54

01

20

BLUBLUK

12:22

14:17

1:55

09

21

4 DANI

12:32

14:40

2:08

18

22

ASCENT

12:50

14:20

1:30

02

23

Turbionii

13:15

15:05

1:50

14

24

E-Z walker

13:20

15:20

2:00

10

25

Timisoara Internet

13:21

15:00

1:39

26

26

Hoby

13:55

16:06

2:11

25

27

XXX

14:13

16:25

2:12

32

28

Easy Way

14:16

16:15

1:59

27

29

Shtrumphy

14:17

16:03

1:46

24

30

Troterii

14:35

17:30

2:55

05

31

Extrém Góbék

15:10

17:06

1:56

29

32

The change agents

15:25

18:25

3:00

06

33

The bald eagles

18:10

20:54

2:44

12

 

Chiwawa

-

-

abandon


CP 4

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

03

-

Vitamina C

-

abandon

06

-

The bald eagles

-

abandon

12

-

Chiwawa

-

abandon

14

-

E-Z walker

-

abandon

17

-

Iron Majdnem

-

abandon

18

-

ASCENT

-

descalificat

26

-

Hoby

-

descalificat

32

-

Easy Way

-

abandon

33

01

Alpinsport

8/7/2003 17:10

 

20

02

Forrest Gump

8/7/2003 17:36

 

15

03

Müdürlügü

8/7/2003 18:02

 

35

04

IRON TEAM

8/7/2003 18:03

 

13

05

GRIND

8/7/2003 18:25

 

21

06

Aventurierii RALC

8/7/2003 18:32

 

08

07

HUSKI

8/7/2003 19:05

 

19

08

Tárkány

8/7/2003 19:32

 

28

09

ROOKIES

8/7/2003 19:33

 

30

10

Sands Advertising

8/7/2003 19:55

 

34

11

Expresu de Cindrel

8/7/2003 19:57

 

07

12

Echipa de Schi

8/7/2003 20:14

 

22

13

DEAD MEAT

8/7/2003 19:55

 

23

14

MAD SNAIL

8/7/2003 20:16

 

16

15

Eco Telecom

8/7/2003 20:18

 

04

16

Phonix Team

8/7/2003 20:26

 

02

17

Turbionii

8/7/2003 21:33

 

09

18

4 DANI

8/7/2003 21:38

 

31

19

OVERSIZE

8/7/2003 21:42

 

36

20

BETON

8/7/2003 22:07

 

10

21

Timisoara Internet

8/7/2003 23:51

 

01

22

BLUBLUK

8/8/2003 0:59

 

05

23

Extrém Góbék

8/8/2003 8:04

 

27

24

Shtrumphy

8/8/2003 10:41

 

25

25

XXX

8/8/2003 10:45

 

29

26

The change agents

8/8/2003 12:23

 

24

27

Troterii

8/8/2003 12:25

 

11

28

Mitici de frunce

8/8/2003 14:00

 


CP 5

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

33

1

Alpinsport

8/7/2003 18:33

 

20

2

Forrest Gump

8/7/2003 19:11

 

15

3

Müdürlügü

8/7/2003 19:31

 

35

3

IRON TEAM

8/7/2003 19:31

 

13

5

GRIND

8/7/2003 19:48

 

21

6

Aventurierii RALC

8/7/2003 20:01

 

19

7

Tárkány

8/7/2003 20:57

 

8

7

HUSKI

8/7/2003 20:57

 

28

9

ROOKIES

8/7/2003 21:15

 

22

10

DEAD MEAT

8/7/2003 21:28

 

23

11

MAD SNAIL

8/7/2003 21:34

 

30

11

Sands Advertising

8/7/2003 21:34

 

34

13

Expresu de Cindrel

8/7/2003 22:04

 

16

14

Eco Telecom

8/7/2003 22:03

 

4

15

Phonix Team

8/7/2003 22:07

 

7

16

Echipa de Schi

8/7/2003 22:19

 

9

17

4 DANI

8/7/2003 23:39

 

2

17

Turbionii

8/7/2003 23:39

 

31

19

OVERSIZE

8/7/2003 23:41

 

36

20

BETON

8/8/2003 1:29

 

10

21

Timisoara Internet

8/8/2003 3:06

 

1

22

BLUBLUK

8/8/2003 4:11

 

5

23

Extrém Góbék

8/8/2003 10:10

 

25

24

XXX

8/8/2003 13:10

 

27

24

Shtrumphy

8/8/2003 13:10

 

24

26

Troterii

8/8/2003 15:05

 

29

27

The change agents

8/8/2003 15:14

 

11

28

Mitici de frunce

8/8/2003 16:16

 

18

-

ASCENT

-

descalificat

26

-

Hoby

-

descalificat

32

-

Easy Way

-

abandon


CP 6

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

33

1

Alpinsport

8/8/2003 21:12

 

20

2

Forrest Gump

8/8/2003 21:45

 

13

3

GRIND

8/8/2003 22:37

 

15

4

Müdürlügü

8/8/2003 22:54

 

35

4

IRON TEAM

8/8/2003 22:54

 

21

6

Aventurierii RALC

8/8/2003 23:50

 

08

7

HUSKI

8/9/2003 2:40

 

09

8

4 DANI

8/9/2003 5:26

 

28

8

ROOKIES

8/9/2003 5:26

 

30

8

Sands Advertising

8/9/2003 5:26

 

23

11

MAD SNAIL

8/9/2003 5:30

 

16

12

Eco Telecom

8/9/2003 6:26

 

02

13

Turbionii

8/9/2003 6:45

 

07

14

Echipa de Schi

8/9/2003 6:52

 

34

15

Expresu de Cindrel

8/9/2003 7:26

 

04

16

Phonix Team

8/9/2003 8:32

 

19

17

Tárkány

8/9/2003 8:33

 

31

18

OVERSIZE

8/9/2003 8:47

 

22

19

DEAD MEAT

8/9/2003 10:32

 

36

20

BETON

8/9/2003 11:57

 

10

21

Timisoara Internet

8/9/2003 12:28

 

05

22

Extrém Góbék

8/9/2003 13:59

 

01

23

BLUBLUK

8/9/2003 15:30

 

25

24

XXX

8/9/2003 18:07

 

27

24

Shtrumphy

8/9/2003 18:07

 


CP 7

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

33

1

Alpinsport

8/7/2003 23:45

 

20

2

Forrest Gump

8/8/2003 0:07

 

15

3

Müdürlügü

8/8/2003 1:45

 

35

3

IRON TEAM

8/8/2003 1:45

 

21

5

Aventurierii RALC

8/8/2003 3:00

 

8

6

HUSKI

8/8/2003 7:20

 

30

7

Sands Advertising

8/8/2003 7:55

 

9

8

4 DANI

8/8/2003 8:05

 

13

9

GRIND

8/8/2003 8:25

 

23

10

MAD SNAIL

8/8/2003 8:55

 

16

11

Eco Telecom

8/8/2003 9:08

 

7

12

Echipa de Schi

8/8/2003 10:10

 

34

12

Expresu de Cindrel

8/8/2003 10:10

 

2

12

Turbionii

8/8/2003 10:10

 

28

15

ROOKIES

8/8/2003 10:23

 

19

16

Tárkány

8/8/2003 10:45

 

4

17

Phonix Team

8/8/2003 11:40

 

31

18

OVERSIZE

8/8/2003 12:50

 

22

19

DEAD MEAT

8/8/2003 14:00

 

36

20

BETON

8/8/2003 15:20

 

10

21

Timisoara Internet

8/8/2003 15:30

 

5

22

Extrém Góbék

8/8/2003 17:20

 

1

23

BLUBLUK

8/8/2003 19:10

 

27

24

Shtrumphy

8/8/2003 21:00

 

25

24

XXX

8/8/2003 21:00

 


CP 8

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

33

1

Alpinsport

8/8/2003 2:32

 

20

2

Forrest Gump

8/8/2003 3:15

 

15

3

Müdürlügü

8/8/2003 5:05

 

35

3

IRON TEAM

8/8/2003 5:05

 

21

5

Aventurierii RALC

8/8/2003 8:50

 

08

6

HUSKI

8/8/2003 10:25

 

30

7

Sands Advertising

8/8/2003 10:30

 

13

8

GRIND

8/8/2003 10:45

 

09

9

4 DANI

8/8/2003 11:05

 

23

10

MAD SNAIL

8/8/2003 11:56

 

16

11

Eco Telecom

8/8/2003 12:00

 

07

12

Echipa de Schi

8/8/2003 12:48

 

02

13

Turbionii

8/8/2003 12:52

 

34

14

Expresu de Cindrel

8/8/2003 13:17

 

19

15

Tárkány

8/8/2003 13:24

 

28

16

ROOKIES

8/8/2003 13:48

 

04

17

Phonix Team

8/8/2003 14:55

 

31

18

OVERSIZE

8/8/2003 15:58

 

22

19

DEAD MEAT

8/8/2003 16:05

 

36

20

BETON

8/8/2003 18:09

 

10

21

Timisoara Internet

8/8/2003 19:36

 

05

22

Extrém Góbék

8/8/2003 20:32

 

01

23

BLUBLUK

8/8/2003 22:07

 

25

24

XXX

8/9/2003 0:15

 

27

24

Shtrumphy

8/9/2003 0:15

 


CP 9

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timp de plecare
Indulási Ido
Departure time

Timp de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Timp de aşteptare
Várakozási Ido
Waiting time

Timp peşteră
Barlangi Ido
Cave time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

20

1

Forrest Gump

6:27

7:20

 

0:53:00

 

33

2

Alpinsport

7:44

8:22

 

0:38:00

 

15

3

Müdürlügü

10:50

11:45

 

0:55:00

 

35

3

IRON TEAM

10:50

11:45

 

0:55:00

 

21

5

Aventurierii RALC

12:13

12:58

 

0:45:00

 

30

6

Sands Advertising

13:52

14:45

 

0:53:00

 

08

7

HUSKI

14:16

15:37

 

1:21:00

 

16

8

Eco Telecom

14:38

15:22

 

0:44:00

 

13

9

GRIND

14:55

15:54

 

0:59:00

 

19

10

Tárkány

16:14

18:22

 

2:08:00

ajutat

09

11

4 DANI

16:16

18:05

 

1:49:00

ajutat

34

12

Expresu de Cindrel

17:06

18:35

 

1:29:00

ajutat

07

13

Echipa de Schi

17:25

19:52

1:12:00

1:15:00

 

02

14

Turbionii

17:27

19:52

1:10:00

1:15:00

 

28

15

ROOKIES

18:00

20:06

0:48:00

1:18:00

 

23

16

MAD SNAIL

18:05

20:55

1:40:00

1:10:00

 

04

17

Phonix Team

19:23

21:12

0:38:00

1:11:00

 

22

18

DEAD MEAT

20:00

22:56

0:10:00

2:46:00

ajutat

31

19

OVERSIZE

21:05

1:18

2:00:00

2:13:00

 

5

20

Extrém Góbék

4:05

 

 

 

 

01

21

BLUBLUK

10:37

12:45

 

2:08:00

 

25

22

XXX

10:57

13:10

 

2:13:00

 

27

22

Shtrumphy

10:57

13:10

 

2:13:00

 


CP 10

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

20

1

Forrest Gump

7:59

 

33

2

Alpinsport

8:57

 

15

3

Müdürlügü

12:37

 

35

3

IRON TEAM

12:37

 

21

5

Aventurierii RALC

14:25

 

30

6

Sands Advertising

15:32

 

16

7

Eco Telecom

16:20

 

08

8

HUSKI

16:23

 

13

9

GRIND

16:53

 

19

10

Tárkány

19:12

 

09

11

4 DANI

19:57

 

34

12

Expresu de Cindrel

19:58

 

07

13

Echipa de Schi

20:43

 

02

14

Turbionii

20:44

 

28

15

ROOKIES

21:01

 

23

16

MAD SNAIL

22:20

 

04

17

Phonix Team

22:37

 

31

18

OVERSIZE

2:30

 

22

19

DEAD MEAT

6:40

 

01

20

BLUBLUK

14:03

abandon


CP 6'

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

20

1

Forrest Gump

14:29

 

33

2

Alpinsport

14:47

 

15

3

Müdürlügü

19:17

 

35

3

IRON TEAM

19:17

 

21

5

Aventurierii RALC

22:20

 

16

6

Eco Telecom

23:55

 

30

7

Sands Advertising

0:18

 

13

8

GRIND

0:53

 

08

9

HUSKI

2:00

 

19

10

Tárkány

9:55

 

02

11

Turbionii

11:45

 

07

11

Echipa de Schi

11:45

 

09

13

4 DANI

12:27

 

28

14

ROOKIES

13:20

 

04

15

Phonix Team

15:51

 

23

16

MAD SNAIL

16:25

 

22

 

DEAD MEAT

 

descalificat

31

 

OVERSIZE

 

abandon

34

 

Expresu de Cindrel

 

descalificat


SOSIREA DIN ETAPA II (TURA)

Ordinea Start Nume echipă Sosire
etapa I
Timp
etapa I
Sosire
etapa II
Timp
etapa II
Decalaj de timp Timp
total
1 8/7/2003 6:57 Alpinsport 8/7/2003 18:33 11:36 8/8/2003 15:49 21:16:00   32:52:00
2 8/7/2003 6:24 Forrest Gump 8/7/2003 19:11 12:47 8/8/2003 16:05 20:54:00   33:41:00
3 8/7/2003 7:18 IRON TEAM 8/7/2003 19:31 12:13 8/8/2003 20:46 25:15:00   37:28:00
4 8/7/2003 6:30 Müdürlügü 8/7/2003 19:31 13:01 8/8/2003 20:46 25:15:00   38:16:00
5 8/7/2003 7:45 Eco Telecom 8/7/2003 22:03 14:18 8/9/2003 2:00 27:57:00   42:15:00
6 8/7/2003 6:06 Aventurierii RALC 8/7/2003 20:01 13:55 8/9/2003 0:34 28:33:00   42:28:00
7 8/7/2003 6:27 Sands Advertising 8/7/2003 21:34 15:07 8/9/2003 3:06 29:32:00   44:39:00
8 8/7/2003 6:15 GRIND 8/7/2003 19:48 13:33 8/9/2003 3:23 31:35:00   45:08:00
9 8/7/2003 7:06 HUSKI 8/7/2003 20:57 13:51 8/9/2003 4:20 31:23:00   45:14:00
10 8/7/2003 7:42 Turbionii 8/7/2003 23:39 15:57 8/9/2003 13:21 37:42:00 1:10:00 52:29:00
11 8/7/2003 6:12 Tárkány 8/7/2003 20:57 14:45 8/9/2003 11:33 38:36:00   53:21:00
12 8/7/2003 6:33 Echipa de Schi 8/7/2003 22:19 15:46 8/9/2003 13:21 39:02:00 1:12:00 53:36:00
13 8/7/2003 7:12 4 DANI 8/7/2003 23:39 16:27 8/9/2003 13:54 38:15:00   54:42:00
14 8/7/2003 6:54 ROOKIES 8/7/2003 21:15 14:21 8/9/2003 15:43 42:28:00 0:48:00 56:01:00
15 8/7/2003 7:03 MAD SNAIL 8/7/2003 21:34 14:31 8/9/2003 18:55 45:21:00 1:40:00 58:12:00
16 8/7/2003 6:36 Phonix Team 8/7/2003 22:07 15:31 8/9/2003 17:47 43:40:00 0:38:00 58:33:00
  8/7/2003 6:09 Easy Way abandon 0:00 abandon 0:00:00    
  8/7/2003 6:18 Hoby descalificat 0:00 descalificat 0:00:00    
  8/7/2003 6:45 Mitici de frunce abandon 0:00 abandon 0:00:00    
  8/7/2003 6:48 E-Z walker abandon 0:00 abandon 0:00:00    
  8/7/2003 6:51 Vitamina C abandon 0:00 abandon 0:00:00    
  8/7/2003 7:24 Iron Majdnem abandon 0:00 abandon 0:00:00    
  8/7/2003 7:27 ASCENT descalificat 0:00 descalificat 0:00:00    
  8/7/2003 7:33 The bald eagles abandon 0:00 abandon 0:00:00    
  8/7/2003 7:39 Chiwawa abandon 0:00 abandon 0:00:00    
1 8/7/2003 7:15 Expresu de Cindrel 8/7/2003 22:04 14:49 descalificat 0:00:00    
14 8/7/2003 6:00 DEAD MEAT 8/7/2003 21:28 15:28 descalificat 0:00:00 0:10:00  
15 8/7/2003 6:39 OVERSIZE 8/7/2003 23:41 17:02 abandon 0:00:00 2:00:00  
16 8/7/2003 6:42 BETON 8/8/2003 1:29 18:47 abandon 0:00:00    
17 8/7/2003 7:09 Timisoara Internet 8/8/2003 3:06 19:57 abandon 0:00:00    
18 8/7/2003 6:03 BLUBLUK 8/8/2003 4:11 22:08 abandon 0:00:00    
19 8/7/2003 6:21 Extrém Góbék 8/8/2003 10:10 27:49 abandon 0:00:00    
20 8/7/2003 7:36 XXX 8/8/2003 13:10 29:34 abandon 0:00:00    
21 8/7/2003 7:00 Shtrumphy 8/8/2003 13:10 30:10 abandon 0:00:00    
22 8/7/2003 7:30 Troterii 8/8/2003 15:05 31:35 abandon 0:00:00    
23 8/7/2003 7:21 The change agents 8/8/2003 15:14 31:53 abandon 0:00:00    

CP Finish

Număr echipă
Csapatszám
Team number

Ordinea sosirii în CP
Érkezési sorrend a CP-be
Arrival order in the CP

Numele echipei
Csapatnév
Team name

Timpul de sosire
Érkezési Ido
Arrival time

Observaţii
Megjegyzések
Observations

33

1

Alpinsport

8/8/2003 15:49

 

20

2

Forrest Gump

8/8/2003 16:05

 

15

3

Müdürlügü

8/8/2003 20:46

 

35

3

IRON TEAM

8/8/2003 20:46

 

21

5

Aventurierii RALC

8/9/2003 0:34

 

16

6

Eco Telecom

8/9/2003 2:00

 

30

7

Sands Advertising

8/9/2003 3:06

 

13

8

GRIND

8/9/2003 3:23

 

8

9

HUSKI

8/9/2003 4:20

 

19

10

Tárkány

8/9/2003 11:33

 

2

11

Turbionii

8/9/2003 13:21

 

7

11

Echipa de Schi

8/9/2003 13:21

 

9

13

4 DANI

8/9/2003 13:54

 

28

14

ROOKIES

8/9/2003 15:43

 

4

15

Phonix Team

8/9/2003 17:47

 

23

16

MAD SNAIL

8/9/2003 18:55

 


designed by mediaFamily