Adresele de email de pe pagina nu au linkuri si characterul @ este codificat astfel incat programele care cauta adrese de email sa nu le poate identifica ca atare. Totusi daca doriti sa scoatem datele dumneavoastra va rugam sa ne scrieti la office@outwardbound.ro.

 

Nr.

Echipe

Membri echipei

 

Email

Data nașterii

 

1

BLU BLUK

 

Târgu-Mureș

Fazakas Orsolya

 

ofazakas@hotmail.com

1973

   

Fazakas Attila

 

fa@fx.ro

1972

   

Kovács Zsolt

 

_

1973

   

Fazakas Béla

 

fb@fx.ro

 

2

TURBIONII

 

București/Brașov

Pușcașu Radu

 

rpuscasu@home.ro

 

   

Simion Eugen Laurențiu

 

laur81@hotmail.com

1981

   

Coliban Allen

 

allen_coliban@yahoo.co.uk

1979

   

Kovacs Ana Maria

 

masha@fx.ro

1983

3

VITAMINA C

 

Timișoara

Cândea Săndel

 

sandel.candea@siemens.com

1980

   

Bărac Bianca Marinela

 

_

1981

   

Herlaș Petru-Marius

 

_

1969

   

Trandafir Gh. Cristian

 

cristian.trandafir@siemens.com

1977

4

PHONIX TEAM

 

București

Georgescu Andrei

 

andreigeorgescu@xnet.ro

1974

   

Jora Radu Mihail

 

radujora@yahoo.com

1974

   

Necula Gabriel

 

_

1973

   

Cercel Irina

 

irinacercel@yahoo.com

1976

5

EXTRÉM GÓBÉK

 

Târgu-Mureș

Török-Illyés Botond

 

gajner@hotmail.com

1976

   

Martin Ágota Timea

 

agota35@yahoo.com

1980

   

Csáki Károly

 

_

1978

   

Oláh Attila

 

_

1976

6

THE BALD EAGLES

 

USA

Rick B. Mann

 

rbmann1@yahoo.com

1975

   

Andy Trincia

 

andy_trincia@hotmail.com

1966

   

Brian Strahine

 

brian_strahine@hotmail.com

1977

   

Marie Phipps

 

mrephipster@yahoo.com

1978

7

ECHIPA DE SCHI

 

București

Sardan Daniel

 

danielsardan@hotmail.com

1977

   

Olar Iosif Olimpiu

 

oliola@email.ro

1980

   

Petrescu Florin

 

_

1979

   

Baltac Simona

 

simonabaltac@yahoo.com

1980

8

HUSKI

 

Brașov

Prunea Răzvan

 

razvanprunea@home.ro

1977

   

Guliciuc Victor

 

victor.guliciuc@rossignol.ro

1969

   

Ciulei Ioana

 

iuliaf@deltanet.ro

1967

   

Nagy Iuliu-István

 

_

1963

9

4 DANI

 

Brașov

Dan Renate-Elena

 

renated2000@yahoo.com

1978

   

Dan Ştefan

 

_

1976

   

Dan Cosmin

 

_

1975

   

Spulber Dan

   

1982

10

TIMIŞOARA INTERNET

 

Timișoara

Pop Raoul

 

praoul25@hotmail.com

1981

   

Albu Roberto

 

robertoalbu@go.ro

1980

   

Baniaș Ovidiu

 

ovashin@xnet.ro

1980

   

Şandor Mihaela

 

_

1980

11

MITICI DE FRUNCE

 

București

Marian Andreev

 

andreevm@xnet.ro

1964

   

Cristin Andreev

 

andreev.c@altheimer.ro

1969

   

Liviu Pavelescu

 

liviu.pavelescu@autototal.ro

1977

   

Daniel Scaesteanu

 

dan.scaesteanu@orklafoods.ro

1972

12

CHIWAWA

 

Brașov

Leușca Raymond

 

rleusca@yahoo.com

1980

   

Soare Ionel

 

_

1979

   

Brăguță Nicolae

 

nicu_braguta@yahoo.com

1980

   

Marian Lucia

 

_

1977

13

GRIND

 

Zărnești

Moiceanu Elena

 

_

1955

   

Manea Silviu

 

_

1983

   

Marc Daniel

 

_

1969

   

Clinciu Lucian

 

_

1971

14

E-Z WALKER

 

Târgu-Mureș

Korodi Attila

 

attilakorodi@hotmail.com

1977

   

Szász Attila

 

szaszattila2000@yahoo.com

1976

   

Orbán Katalin

 

orbikata@yahoo.com

1978

   

Szabó Szeréna Kinga

 

szerenai@yahoo.com

1979

15

MÜDÜRLÜGÜ

 

Sepsiszentgyörgy, Nagybánya

Demeter Ferenc

 

_

1969

   

Juga Éva

 

_

1967

   

Fogarasi Zoltán

 

zozolescu@k.ro

1981

   

Kolozsi Rudolf

 

rodwolfo@yahoo.com

1978

16

ECO TELECOM

 

Miercurea Ciuc, Sf.Gheorghe

Male Marian

 

malemarian@romtelecom.ro

1974

   

Bölöni Sándor

 

sdhhr@romtelecom.ro

1970

   

Ciotloș Mariana

 

ciotlosmariana@romtelecom.ro

1958

   

Ciotlos Traian Nicolae

 

_

1958

17

IRON MAJDNEM

 

Târgu-Mureș

László Péter

 

_

1976

   

Kádár Balázs

 

bkadar@zappmobile.ro

1976

   

Kovács Gabriella

 

kovgabi@fx.ro

1973

   

Szász László

 

szalac@freemail.hu

1974

18

ASCENT

 

Timișoara

Şăin Nicolae

 

nae@xsportsnet.org

1973

   

Oșan Oana

 

oana@sportsnet.org

1979

   

Popa Ana-Maria

 

anne_popa@yahoo.com

1982

   

Popa Comin Paul

 

cospopa@hotmail.com

1975

19

TÁRKÁNY

 

Csikszereda

Koter Adél

 

koteradel@sapientia.nextra.ro

1976

   

Buzogány Csaba

 

_

1977

   

Buzogány Károly

 

_

1972

   

Buzási Zoltán Géza

 

_

1973

20

FOREST GUMP

 

Csikszereda

Bertoti Zsolt

 

bertoti10@hotmail.com

1973

   

Sorbán Zsofia

 

zsofisorban@freemail.hu

1974

   

Nan Andris

 

ciucman@yahoo.com

1977

   

Blága István

 

iblaga.mail@nextra.ro

1968

21

AVENTURIERII "RALC"

 

Miercurea Ciuc

Radu Răzvan

 

radur_2000@yahoo.com

1977

   

Lăzărescu Cristina

 

crisk80@yahoo.com

1980

   

András László

 

drasla@xnet.ro

1978

   

Tînjală Adrian

 

_

1964

22

DEAD MEAT

 

Tg-Mureș

Apa László

 

_

1978

   

Petki Linda

 

_

1980

   

Bokor Tibor

 

_

1980

   

Csíki Erzsébet

     

23

MAD SNAIL

 

Nagybánya

Németh Judit Emese

 

nemeth_jutka@hotmail.com

1979

   

Szöllősy Szabolcs

 

szollosy_szabolcs@hotmail.com

1972

   

Bartha Zoltán

 

_

1974

   

Balla Zsolt

 

_

1974

24

TROTERII

 

București, Zărnești

Dana Raluca Vlaicu

 

dana_vlaicu@yahoo.com

1977

   

Ştefan Ionuț Maican

 

_

1976

   

Radu Mihai Pârvan

 

radu_parvan@yahoo.com

1977

   

Alexandru Dimitrescu

 

andimi@home.ro

1978

25

XXX

 

București

Georgescu Ionuț

 

ionutzmeu_xxx@yahoo.com

1966

   

Sava Sorin

 

sorin.sava@eurolines.ro

1977

   

Stătescu Cătălina

 

catalina_xx@yahoo.com

1978

   

Iamnițchi Marius

 

mariusi@inkarom

1974

26

HOBY

 

Reghin

Kun István

 

kuis64@yahoo.com

1964

   

Pop Oana

 

_

1979

   

Frandes Romulus

 

_

1974

   

Matei Paul

 

_

1982

27

SHTRUMPHY

 

Oradea

Paută Răzvan

 

shtrumphyteam@yahoo.com

1980

   

Paută Radu

 

shtrumphyteam@yahoo.com

1982

   

Mândraș Felix Valentin

 

shtrumphyteam@yahoo.com

1982

   

Pop Amelia

 

shtrumphyteam@yahoo.com

1982

28

ROOKIES

 

Sepsiszentgyörgy

Szőcs Károly Csaba

 

karicsabi@yahoo.com

1982

   

Nagy Előd-Zsolt

 

nelod@freemail.hu

1983

   

Carsțeanu Dombi András

 

cdandras`99@yahoo.com

1985

   

Jakab-Benke Hajnalka

 

jbhajni@freemail.hu

1985

29

THE CHANGE AGENTS

 

USA

Dougherty, Jack

 

jacksdistrict@yahoo.com

1949

   

Baker, Seth

 

sethmbaker@yahoo.com

1974

   

Edwards, Kenneth

 

kennethrow@hotmail.com

1979

   

Sebert Mary

 

marysebert@yahoo.com

1963

30

SANDS

 

Târgu-Mureș

Faluvégi József

 

oregblack@freemail.hu

1976

   

Faluvégi Zsolt

 

aranyecset@email.ro

1980

   

Máthé Erika

 

matheerika@freemail.hu

1982

   

Frunză Petru Bogdan

 

_

1979

31

OVERSIZE

 

Brașov/București

Mihai Mareș

 

mihaimares2003@yahoo.com

1971

   

Mihaela Mareș

 

mihaelamares@yahoo.com

1969

   

Daria Dudu

 

ndudu@unitbv.ro

1978

   

Ionuț Popescu

 

ionut2050@yahoo.com

1977

32

ALPINSPORT

 

Sf. Gheorghe

Szőcs Imre

 

szimre1@freemail.hu

1970

   

Pulugor József

 

jocopulugor@freemail.hu

1978

   

Fodor Emese

 

mesko25@freemail.hu

1977

   

Péter Károly Jenő

 

ironkarcsi@freemail.hu

1973

33

EXPRESU DE CINDREL

 

Sibiu/Sf. Gheorghe

Popa Radu Benvenutto

 

benvenuto@xnet.ro

1967

   

Sin Cosmin

 

cosmin_sin@yahoo.com

1977

   

Constantinescu Mihai

 

_

1976

   

Dani Kinga

 

_

1974

34

EASY WAY

 

Sibiu

Presecan Alex

 

alex.presecan@xnet.ro

1980

   

Petre Cristian

 

cristipetre@yahoo.com

1974

   

Vlad Adrian

 

vlaadrian@yahoo.com

1977

   

Leșeanu Laura

 

laura_leseanu@yahoo.com

1980

35

IRON TEAM

 

Sf. Gheorghe

Manolăchescu Dan

 

dmanolachescu@yahoo.com

1970

   

Rácz Botond

 

_

1982

   

Muscalu Gabi

 

_

1976

   

Nichiforiuc Carmen-Rodica

 

_

1979

36

BETON

 

București

Mântescu Cătălin

 

_

1973

   

Petrescu Bogdan Dimitrie

 

bogdan@dsa.ro

1973

   

Gheorghe Dragoș Nicolae

 

_

1975

   

Manea Oana Alice

 

_

1980


designed by mediaFamily