Nr.crt.
Sorsz.
Numele echipei
Csapatnév
Membrii echipei
A csapattagok
Locatie
Honnan
       
1
TURULFIAK
Balázs Ágnes
Vidovics Attila
Markó Gergely
Gyüre Attila
BUDAPESTA/BUDAPEST
BUDAPESTA/BUDAPEST
BUDAPESTA/BUDAPEST
BUDAPESTA/BUDAPEST
     
2
ASALT ALPIN
Litescu Andreea
Budan Paul Alin
Popescu Andrei
Bunea Radu-Alexandru
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
     
3
MITICI DE FRUNCE
Andreev Cristin
Andreev Marian
Scaesteanu Dan
Regman Dan
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
     
4
GESTALT
Edward Eichler
Reyben Man
Megan Deas
Zach Smith
USA
USA
USA
USA
     
5
SHTRUMPHY
Osan Oana
Pauta Razvan
Mândras Felix Valentin
Silvestru Mihai
TIMISOARA/TEMESVÁR
MEHEDINTI
ORADEA/NAGYVÁRAD
TIMISOARA/TEMESVÁR
     
6
ECO TELECOM
Ciotlos Mariana
Male Marian
Bölöni Sándor
Ciotlos Traian Nicolae
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
     
7
HUSKI
Preemon Razvan
Nagy Iuliu
Gulicruc Victor
Ciulei Ioana
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
     
8
BLUBLUK
Fazakas Attila
Kovács Zsolt
Fazakas Béla
Fazakas Orsolya
KORUNCA/KORONKA
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
SZEGED
     
9
ECOHalBere
Verman Ciprian
Krenn Johann
Neaga Corina
Dobrescu George
TIMISOARA/TEMESVÁR
TIMISOARA/TEMESVÁR
TIMISOARA/TEMESVÁR
TIMISOARA/TEMESVÁR
     
10
TEAM EXTREME
Sebert Mary
Traxler Christopher
Dion Dan
Nignea Marius
USA
USA
USA
USA
     
11
OVERSIZE
Badea Georgeta
Braguta Nicolae
Clinciu Sebastian
Mares Mihai
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
SIBIU/SZEBEN
     
12
SHADOW
Hompoth Cecilia
Csáki István
Csáki Károly
Oláh Attila
ORADEA/NAGYVÁRAD
ORADEA/NAGYVÁRAD
ORADEA/NAGYVÁRAD
HODOS
     
13
SHOOTM
HEARTER DRISCOL
RUDER TRENT
Kringedal Sean
Detray Mark
USA
USA
USA
USA
     
14
BEGINNERS
Moldován Mihály
Petrutan Dana
Hegedus Károly
Orbán Katalin
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
SG.DE MURES/MAROS SZENTGYÖRGY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
     
15
MÜDÜRLÜGÜ
Demeter Ferenc
Juga Éva
Tulit Zsombor
Szász Mihály
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
     
16
PHONIX TEAM
Georgescu Andrei
Jora Radu Mihail
Iamnitchi Marius
Cercel Irina
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
     
17
DEAD MEAT
Apa László
Petki Linda
Bokor Tibor
Salamon Csongor
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
SOVATA/SOVÁTA
SOVATA/SOVÁTA
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
     
18
TÁRKÁNY
Koter Adél
Buzogány Csaba
Buzogány Károly
Török-Ilyés Botond
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
     
19
NOVOCOM-IRON
MAJDNEM
Dani Kinga
Kádár Balázs
Kovács Gabriella
Szász László
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
     
20
SANDS ADVERTISING
Bucur Dumitru
Faluvégi Zsolt
Máthé Erika
Frunza Petru Bogdan
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
CRISTESTI/MAROSKERESZTUR
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
     
21
ALPINSPORT
Péter Károly Jeno
Szocs Imre
Musulin Monika
Pulugor József
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
GHEORGHENI/GYERGYOSZENTMIKLOS
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
     
22
IRON TEAM
Dan Manolachescu
Muscalu Gabi
Rácz Botond
Mihály Gyöngyi
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
DOBOLI DE JOS
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
CLUJ NAPOCA/KOLOZSVÁR
     
23
MONTREK
Gradinaru Daniela
Petrescu Bogdan
Gheorghe Dragos
Dan Mazâlu
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
     
24
MAD SNAIL
Németh Judit Emese
Szöllosy Szabolcs
Bartha Zoltán
Szilághi Zsolt
BAIA MARE/NAGYBÁNYA
BAIA MARE/NAGYBÁNYA
BAIA MARE/NAGYBÁNYA
BAIA MARE/NAGYBÁNYA
     
25
ROOKIES
Jakab Benke Hajnalka
Nagy Elöd Zsolt
Cârsteanu Dombi András
Szocs Károly Csaba
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
     
26
MELCII GRABITI
Pop Cristian
Guta Cristina
Petrescu Andreea
Draguleanu Giuliano
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
BUCURESTI/BUKAREST
     
27
FREE SPIRIT
Sarkadi Szabolcs
Kosztin Rudolf
Duka Erika
Maiszter János Attila
ORADEA/NAGYVÁRAD
ORADEA/NAGYVÁRAD
ODORHEIUL-SECUIESC/SZÉKELYUDVARHELY
ORADEA/NAGYVÁRAD
     
27
E-Z WALKERS
Olasz Emoke
Szász Attila
Papp Imre
Lassán Csaba
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
TG-MURES/MAROSVÁSÁRHELY
BIHARKERESZTES
DEBRECEN
     
29
MISSION POSSIBLE
Caruntu Lacramioara
Beck Eberhard
Moroita Cosmin
Dan Babu
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
BRASOV/BRASSO
     
30
SOCHIMA
Dan Andreea Codruta
Spulber Dan Georgian
Frîncu Dorin
Lolu Ciprian
ZARNESTI
ZARNESTI
ZARNESTI
ZARNESTI
     
31
FORREST GUMP II
Bertoti Zsolt
Farkas Kinga
Kelemen Péter
Kovács D. Ferenc
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
SF.GHEORGHE/SEPSISZENTGYÖRGY
ODORHEIUL-SECUIESC/SZÉKELYUDVARHELY
     
32
AVENTURIERII RALC
FALÚVÉGI KÁLMÁN
ANDRÁS LÁSZLÓ
TÎNJEALA ADRIAN
SZIGETI ÉVA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
MIERCUREA-CIUC/CSíKSZEREDA
     
33
NOMAD
SIMONA BALTAC
ALLEN COLIBAN
OLAR OLIMPIU
SARDAN DANIEL
BUZAU
BRASOV/BRASSÓ
TÎRNAVENI/DICSOSZENTMÁRTON
com. BALOTESTI, JUD. ILFOV
     
34
CIUCAS STATE DRAGOS
GHITA ALEXANDRU
STATE BOGDAN
DAVID ALEXNDRA
PLOIESTI/PLOIEST
PLOIESTI/PLOIEST
PLOIESTI/PLOIEST
PLOIESTI/PLOIEST