Home
Regulament Harti Participanti Rezultate - Clasamente Galerie Foto Forum Feedback Sponsori Contact
PARTICIPANTI - RÉSZTVEVOK - PARTICIPANTS
CARPATHIAN ADVENTURE 2005

Nr.crt
Sorsz.
No

Numele echipei
Csapatnév
Name of the team
Membrii echipei
A csapattagok
Team members
Provenienta
Származás
Origin
1
Pustolovec RAJD Janez Korosec Bohinj, Slovenia
  Gasper Plesco Log, Slovenia
  Matjaz Zilavec Maribor, Slovenia
  Tatjana Zalar Ljubljana, Slovenia
2
OVERSIZE Mares Mihaela Brasov, Romania
Mares Mihai Brasov, Romania
Dima Tiberiu Brasov, Romania
  Nicu Pascovici Brasov, Romania
3
TAZMAN TEAM Stoica Andreea-Iulia Brasov, Romania
Vlad Tudor Ploiesti, Romania
Petrescu Florin Bucuresti, Romania
  Comani Bogdan Bucuresti, Romania
4
NOMAD Amalia Schiopu Bucuresti, Romania
Olar Olimpiu Bucuresti, Romania
Allen Coliban Bucuresti, Romania
  Sardan Daniel Bucuresti, Romania
5
PIKES PEAK Costea Carmen Brasov, Romania
  Titeiu Razvan Brasov, Romania
  Supuran Ciprian Brasov, Romania
  Craciun Stefan Codrut Brasov, Romania
6
OZON Florin Mija Bucuresti, Romania
  Radu Savin Bucuresti, Romania
  Mihaela Zotescu Bucuresti, Romania
  Violeta Birhoata Bucuresti, Romania
7
ANTIHASCHI Tutunea Cristian Brasov, Romania
  Braguta Nicolae Brasov, Romania
  Badea Gerorgeta Brasov, Romania
  Olteanu Sergiu Brasov, Romania
8
SHADOW2 Musulin Mónika Gheorgheni, Romania
  Csáki István Oradea, Romania
  Sarkadi Szabolcs Oradea, Romania
  Szokolsky István Oradea, Romania
9
CALATORESTE.RO Bogiu Mihaela Bucuresti, Romania
  Lipanescu George Bucuresti, Romania
  Bogdan George Bucuresti, Romania
  Radu Alexandru Bucuresti, Romania
10
DIAMIR Marc Daniel Tirgu-Mures, Romania
  Bucur Dumitru Tirgu-Mures, Romania
  Francu Dorin Zarnesti, Romania
  David Carmelia Bucuresti, Romania
11
EASY GOBEK Török Illyés Botond Tirgu-Mures, Romania
  Dodó Gábor Tirgu-Mures, Romania
  Deac Ioana Sighisoara, Romania
  Szász Attila Tirgu-Mures, Romania
12
HUSKI Razvan Prunea Brasov, Romania
  Victor Guliciuc Brasov, Romania
  Catalin Mitoiu Predeal, Romania
  Ioana Ciulei Brasov, Romania
13
TURULFIAK Balázs Ágnes Szentes, Hungary
  Vidovics Attila Szentes, Hungary
  Gyüre Attila Fot, Hungary
  Markó Gergely Budapest, Hungary
14
ASTRAL TELECOM Alin Moldovan Turda, Romania
  Anca Zamfiroiu Deva, Romania
  Pascale Adrian Brasov, Romania
  Köpe Zoltán Sfantul Gheorghe, Romania
15
DEAD MEAT Apa László Tirgu-Mures, Romania
  Petki Linda Sovata, Romania
  Bokor Tibor Sovata, Romania
  Kulcsár Zoltán Sovata, Romania
16
BLUBLUK Fazakas Attila Tirgu-Mures, Romania
  Orbán Kata Tirgu-Mures, Romania
  Fazakas Levente Tirgu-Mures, Romania
  Kovács Zsolt Tirgu-Mures, Romania
17
BERGBANAT Margea Emanuel Arad, Romania
  Georgescu Ioana Timisoara, Romania
  Colibasanu Horia Timisoara, Romania
  Simu Andrei Timisoara, Romania
18
SHTRUMPHY Osan Oana Timisoara, Romania
  Pauta Razvan Oradea, Romania
  Silvestru Mihail Hunedoara, Romania
  Mandras Feliz Oradea, Romania
19
IASI 1 Maxim Catalin Iasi, Romania
  Ciuntuc Daniel Iasi, Romania
  Botu Andrei Iasi, Romania
  Condurache Ana Iasi, Romania
20
ALPINSPORT Fodor Emese Odorheiu Secuiesc, Romania
  Szocs Imre Sfantul Gheorghe, Romania
  Kovács D. Ferenc Odorheiu Secuiesc, Romania
  Keresztes Emil Gheorgheni, Romania
21
CICLOMED Coldea Ioan Medias, Romania
  Craciun Mihai Medias, Romania
  Fodor Corina Medias, Romania
  Costea Dragos Medias, Romania